Speciální balíčky těhotenské jógy a relaxací 

S JÓGOU K PORODU

  • Preferuješ zaměřit se na uvolnění, relax a ANTISTRES?
  • Trápí tě bolavá ZÁDA a chceš je protáhnout, uvolnit a posílit?
  • Máš už tvé miminko doma a chtěla bys pokračovat v JÓZE?

VYBER SI TEN BALÍČEK, KTERÝ TI NEJVÍCE VYHOVUJE:

UVOLNĚNÁ K PORODU

Série 7 jógových lekcí vytvořených k odpočinku, hlubokému protažení a naladění celého těla do klidového režimu.
Chci být uvolněná

ZDRAVÁ K PORODU

Balíček 7 videí (215 min), které se zaměřují na zdravá záda, uvolnění bolesti, rozhýbání páteře, podporu imunity, k opečování dělohy a správné polohování miminka v bříšku.
Chci být zdravá k porodu

PRODÝCHÁM SE K PORODU

6 dechových lekcí, které tě naučí napojit se na tvůj dech a využít ho efektivně k porodu a celkové harmonii těla i mysli. Naučíš se nejen základní, ale i pokročilejší dechové techniky k porodu.
Chci umět dýchat k porodu

POPORODNÍ BALÍČEK

Ranné mateřství nás občas může překvapit svou intenzitou. Pokud cítíš, že potřebuješ podpořit a mít čas na tebe i po porodu, tento balíček je pro tebe jasnou volbou. Mrkni na 8 jógových lekcí, 3 relaxace pro vyrovnanější mateřství a 3 dechové cvičení. .
Chci jógovat i po porodu

JAKÉ JSOU VÝHODY BALÍČKŮ?

Co na Terčiny lekce říkají ostatní ženy? 

Online klub od Terezky doporučuju všemi deseti! Díky němu jsem si našla v těhotenství čas JEN NA SEBE A NA SVÉ MIMINKO. Líbí se mi, že můžu jógu cvičit z pohodlí domova, a to i u nás na dědině:) Oceňuji, že jsem mohla cvičit POKAŽDÉ NĚCO JINÉHO a vybrat z více než 70 cvičebních videí a nahrávek. Klub je krásně přehledný a jóguje se jedna báseň. Partnerskou jógu si s mužem zacvičíme ještě teď 🙂.
Barbora A. opět těhotná maminka na mateřské a lektorka ženských kruhů www.mesicnistezka.cz
Ze začátku bylo pro mě nejtěžší SPRÁVNĚ DÝCHAT, ale díky Terce jsem si to osvojila během několika lekcí. U porodu se mi to fakt skvělě HODILO! Dalším velkým plusem bylo, že jsem naučila sama rychle ZRELAXOVAT, což využívám dodnes v nekonečném kolotoči s miminkem 🙂
Jana P. konzultantka v HR

JSI PŘIPRAVENÁ PROŽÍT RADOSTNÉ TĚHOTENSTVÍ? 

Už na to nemusíš být sama. Nečekej až tvé těhotenství skončí. Zasloužíš si věnovat se sobě a miminku už teď. Těhotenství je jedinečné období, které se už nebude opakovat a záleží na tobě, jak ho prožiješ.

Přeji ti jen to dobré a budu se na tebe těšit uvnitř společně s ostatními ženami!

Teri